In België zijn er bijna een half miljoen mensen die al meer dan een jaar arbeidsongeschikt zijn, wat een echt probleem is voor de volksgezondheid en een serieuze uitdaging voor bedrijven. En dit cijfer blijft stijgen. Cohezio schreef een reeks over dit fenomeen. Deel 1 en 2 zijn nu beschikbaar op HRMConnect:
- Deel 1: Dit artikel is gewijd aan de factoren die een succesvolle re-integratie kunnen bevorderen, of net belemmeren. Personen die langdurig arbeidsongeschikt zijn ervaren vaak hindernissen op verschillende niveaus. Wat zijn bevorderende en belemmerende factoren waarop je als werkgever kan inzetten om re-integratie in het werkveld mogelijk te maken?
- Deel 2: Hoe sneller er tijdens arbeidsongeschiktheid bekeken wordt wat de resterende mogelijkheden zijn van de werknemer, hoe hoger de kans op een succesvolle re-integratie. Maar wanneer is welk onderzoek aangeraden en welke gevolgen heeft dit voor zowel de werknemer als de werkgever?
Om de rest van de artikels te lezen moet je een abonnement hebben op HRMConnect.
Nog geen lid? Ontvang een demo of offerte.
Ben je wel al lid? Log je in.
